Niemiecki.net Premium

Poprawiaj codziennie swoje umiejętności języka niemieckiego!

Codziennie nowy tekst z pytaniami. SzczegółyJako ćwiczenie online, do słuchania i jako plik PDF do pobrania.
Dostęp do wszystkich 159 tekstów do czytania ze zrozumieniem. 270% więcej.
Bez subskrypcji, bez automatycznego odnawiania.
7.90 USD za 1 rok
wybierać inną walutę
USDEURGBPCHFJPYAUDCADCZKMXNPLNRUBTRYBRLSEKNOKILSAEDDKKHUFINRCNYUAHMADEGP

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest Niemiecki.net Premium?

Chcemy uczynić naukę języków dostępną i przystępną dla każdego. Wiele naszych treści jest dostępnych za darmo, podczas gdy dodatkowe materiały i funkcje są finansowane poprzez model premium. Ten model wspiera ciągły rozwój nowych treści.

Jak mogę korzystać z treści premium?

Otrzymujesz dostęp do wszystkich treści i funkcji premium. Publikowanie naszych tekstów na innych stronach internetowych, w sieciach społecznościowych lub w systemach edukacyjnych jest surowo zabronione.

Arkusze pracy (pliki PDF) udostępnione do pobrania mogą być drukowane lub udostępniane w zamkniętym systemie do celów edukacyjnych dla maksymalnie 30 uczniów. Odwołania do źródeł, linki i informacje o prawach autorskich na arkuszach pracy nie mogą być usuwane. Pliki audio mogą być odtwarzane w klasach lub podczas indywidualnych lekcji.

Czy muszę anulować Premium?

Nasze członkostwa nie są odnawiane automatycznie; wygasają automatycznie. Po wygaśnięciu nie będziesz mieć dostępu do treści premium, ale w każdej chwili możesz wykupić nowe członkostwo premium. Anulowanie nie jest wymagane.


Kontakt Ogólne Warunki Handlowe Prywatność